630-17W2640-2TB
DigiKeyn tuotenumero
151-630-17W2640-2TB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
630-17W2640-2TB
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
Tarkka kuvaus
17 (15 + 2 teho) napainen D-Sub, Yhdistelmä Vastake, Naaraspistokkeet liitin
EDA/CAD-mallit
630-17W2640-2TB -mallit
Kategoria
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Tinapinnoite
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Aktiivinen
Virtaluokitus (ampeeria)
5A, 20A
Liittimen malli
Takaosan väli
0,370" (9,40mm)
Ominaisuudet
Levyn lukitus, asennuskiinnikkeet
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
125V
Kontaktin tyyppi
Signaali ja virta
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C