630-17W2240-7T5
DigiKeyn tuotenumero
151-630-17W2240-7T5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
630-17W2240-7T5
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
17 (15 + 2 koaksiaali) napainen D-Sub, Yhdistelmä Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
630-17W2240-7T5 -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Valm.
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Tinapinnoite
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen malli
Takaosan väli
0,370" (9,40mm)
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Ominaisuudet
Levyn lukitus, asennuskiinnikkeet
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
125V
Rivien lukumäärä
2
Väri
Musta
Asennustyyppi
Dielektrinen materiaali
Polyesteritermomuovi
Kuoren koko, liitinasettelu
3 (DB, B) - 17W2
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Kontaktin tyyppi
Koaksiaalinen ja signaali
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C