630-13W6650-1N2
DigiKeyn tuotenumero
151-630-13W6650-1N2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
630-13W6650-1N2
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
13 (7 + 6 teho) napainen D-Sub, Yhdistelmä Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
630-13W6650-1N2 -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Valm.
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Nikkelipinnoitettu
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen malli
Virtaluokitus (ampeeria)
5A, 10A
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Takaosan väli
0,370" (9,40mm)
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
125V
Rivien lukumäärä
2
Väri
Musta
Asennustyyppi
Dielektrinen materiaali
Polyesteritermomuovi
Kuoren koko, liitinasettelu
4 (DC, C) - 13W6
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Kontaktin tyyppi
Signaali ja virta
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C