630-13W3640-5N4
DigiKeyn tuotenumero
151-630-13W3640-5N4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
630-13W3640-5N4
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Tarkka kuvaus
13 (10 + 3 koaksiaali) napainen D-Sub, Yhdistelmä Vastake, Naaraspistokkeet liitin
EDA/CAD-mallit
630-13W3640-5N4 -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Valm.
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Nikkelipinnoitettu
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Takaosan väli
0,370" (9,40mm)
Ominaisuudet
Asennuskiinnikkeet
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
125V
Rivien lukumäärä
2
Kuoren koko, liitinasettelu
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Kontaktin tyyppi
Koaksiaalinen ja signaali
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C