630-11W1640-4TE
DigiKeyn tuotenumero
151-630-11W1640-4TE-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
630-11W1640-4TE
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SOLDER
Tarkka kuvaus
11 (10 + 1 teho) napainen D-Sub, Yhdistelmä Vastake, Naaraspistokkeet liitin
EDA/CAD-mallit
630-11W1640-4TE -mallit
Kategoria
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Tinapinnoite
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Aktiivinen
Virtaluokitus (ampeeria)
5A, 40A
Liittimen malli
Takaosan väli
0,370" (9,40mm)
Ominaisuudet
Asennuskiinnikkeet
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
125V
Rivien lukumäärä
2
Kuoren koko, liitinasettelu
2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Kontaktin tyyppi
Signaali ja virta
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C