630-11W1640-4NE
DigiKeyn tuotenumero
151-630-11W1640-4NE-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
630-11W1640-4NE
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
11 (10 + 1 teho) napainen D-Sub, Yhdistelmä Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
630-11W1640-4NE -mallit
Kategoria
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Nikkelipinnoitettu
Valm.
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sarja
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Pakkaustapa
Kaukalo
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Osan tila
Aktiivinen
Virtaluokitus (ampeeria)
5A, 40A
Liittimen malli
Takaosan väli
0,370" (9,40mm)
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Ominaisuudet
Asennuskiinnikkeet
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
125V
Rivien lukumäärä
2
Väri
Musta
Asennustyyppi
Dielektrinen materiaali
Polyesteritermomuovi
Kuoren koko, liitinasettelu
2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Kontaktin tyyppi
Signaali ja virta
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C