629-27W2640-5T4
DigiKeyn tuotenumero
151-629-27W2640-5T4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
629-27W2640-5T4
Kuvaus
CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
27 (25 + 2 koaksiaali) napainen D-Sub, Yhdistelmä Pistotulppa, Urosnastat liitin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
629-27W2640-5T4 -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Valm.
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Tinapinnoite
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen malli
Takaosan väli
0,370" (9,40mm)
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Urosnastat
Ominaisuudet
Maadoitussisennykset, Asennuskiinnikkeet
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
125V
Rivien lukumäärä
2
Väri
Musta
Asennustyyppi
Dielektrinen materiaali
Polyesteritermomuovi
Kuoren koko, liitinasettelu
4 (DC, C) - 27W2
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Kontaktin tyyppi
Koaksiaalinen ja signaali
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C