629-13W6640-4TE
DigiKeyn tuotenumero
151-629-13W6640-4TE-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
629-13W6640-4TE
Kuvaus
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
13 (7 + 6 teho) napainen D-Sub, Yhdistelmä Pistotulppa, Urosnastat liitin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
629-13W6640-4TE -mallit
Kategoria
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Tinapinnoite
Valm.
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sarja
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Pakkaustapa
Kaukalo
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Osan tila
Aktiivinen
Virtaluokitus (ampeeria)
5A, 40A
Liittimen malli
Takaosan väli
0,370" (9,40mm)
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Urosnastat
Ominaisuudet
Maadoitussisennykset, Asennuskiinnikkeet
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
125V
Rivien lukumäärä
2
Väri
Musta
Asennustyyppi
Dielektrinen materiaali
Polyesteritermomuovi
Kuoren koko, liitinasettelu
4 (DC, C) - 13W6
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Kontaktin tyyppi
Signaali ja virta
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C