629-13W6640-2N4
DigiKeyn tuotenumero
151-629-13W6640-2N4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
629-13W6640-2N4
Kuvaus
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Tarkka kuvaus
13 (7 + 6 teho) napainen D-Sub, Yhdistelmä Pistotulppa, Urosnastat liitin
EDA/CAD-mallit
629-13W6640-2N4 -mallit
Kategoria
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Nikkelipinnoitettu
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Virtaluokitus (ampeeria)
5A, 20A
Liittimen malli
Takaosan väli
0,370" (9,40mm)
Ominaisuudet
Maadoitussisennykset, Asennuskiinnikkeet
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
125V
Kuoren koko, liitinasettelu
4 (DC, C) - 13W6
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C