629-13W3650-1TA
DigiKeyn tuotenumero
151-629-13W3650-1TA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
629-13W3650-1TA
Kuvaus
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Tarkka kuvaus
13 (10 + 3 teho) napainen D-Sub, Yhdistelmä Pistotulppa, Urosnastat liitin
EDA/CAD-mallit
629-13W3650-1TA -mallit
Kategoria
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Tinapinnoite
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Virtaluokitus (ampeeria)
5A, 10A
Liittimen malli
Takaosan väli
0,370" (9,40mm)
Ominaisuudet
Maadoitussisennykset
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
125V
Kuoren koko, liitinasettelu
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C