628-47W1222-1NA
DigiKeyn tuotenumero
151-628-47W1222-1NA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
628-47W1222-1NA
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 47POS SOLDER CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 (46 + 1 teho) napainen D-Sub, Yhdistelmä Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Kategoria
Terminointi
Juotoskuppi
Valm.
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Nikkelipinnoitettu
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen malli
Virtaluokitus (ampeeria)
5A, 10A
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Ominaisuudet
Suojattu
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
125V
Rivien lukumäärä
3
Väri
Musta
Asennustyyppi
Dielektrinen materiaali
Polyesteritermomuovi
Kuoren koko, liitinasettelu
5 (DD, D) - 47W1
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Kontaktin tyyppi
Signaali ja virta
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C