628-25W3224-1TB
DigiKeyn tuotenumero
151-628-25W3224-1TB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
628-25W3224-1TB
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 (22 + 3 teho) napainen D-Sub, Yhdistelmä Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Valm.
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Tinapinnoite
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen malli
Virtaluokitus (ampeeria)
5A, 10A
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Ominaisuudet
Suojattu
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
125V
Rivien lukumäärä
2
Väri
Musta
Asennustyyppi
Dielektrinen materiaali
Polyesteritermomuovi
Kuoren koko, liitinasettelu
4 (DC, C) - 25W3
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Kontaktin tyyppi
Signaali ja virta
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C