627-13W3624-3N6
DigiKeyn tuotenumero
151-627-13W3624-3N6-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
627-13W3624-3N6
Kuvaus
CONN D-SUB PLG 13POS PNL MT SLDR
Tarkka kuvaus
13 (10 + 3 teho) napainen D-Sub, Yhdistelmä Pistotulppa, Urosnastat liitin
EDA/CAD-mallit
627-13W3624-3N6 -mallit
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Nikkelipinnoitettu
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Virtaluokitus (ampeeria)
5A, 30A
Ominaisuudet
Levyn lukitus, Maadoitussisennykset, Suojattu
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
125V
Kuoren koko, liitinasettelu
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C