627-13W3224-1N6
DigiKeyn tuotenumero
151-627-13W3224-1N6-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
627-13W3224-1N6
Kuvaus
CONN D-SUB PLG 13POS PNL MT SLDR
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
13 (10 + 3 teho) napainen D-Sub, Yhdistelmä Pistotulppa, Urosnastat liitin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
627-13W3224-1N6 -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Valm.
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Nikkelipinnoitettu
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen malli
Virtaluokitus (ampeeria)
5A, 10A
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Urosnastat
Ominaisuudet
Levyn lukitus, Maadoitussisennykset, Suojattu
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
125V
Rivien lukumäärä
2
Väri
Musta
Asennustyyppi
Dielektrinen materiaali
Polyesteritermomuovi
Kuoren koko, liitinasettelu
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Kontaktin tyyppi
Signaali ja virta
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C