627-11W1624-2N1
DigiKeyn tuotenumero
151-627-11W1624-2N1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
627-11W1624-2N1
Kuvaus
CONN D-SUB PLUG 11POS VERT SLDR
Tarkka kuvaus
11 (10 + 1 teho) napainen D-Sub, Yhdistelmä Pistotulppa, Urosnastat liitin
EDA/CAD-mallit
627-11W1624-2N1 -mallit
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Nikkelipinnoitettu
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Virtaluokitus (ampeeria)
5A, 20A
Ominaisuudet
Maadoitussisennykset, Suojattu
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
125V
Kuoren koko, liitinasettelu
2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C