ECS-TXO32-S3-33-200-BN-TR
DigiKeyn tuotenumero
50-ECS-TXO32-S3-33-200-BN-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
50-ECS-TXO32-S3-33-200-BN-CT-ND - Cut Tape (CT)
50-ECS-TXO32-S3-33-200-BN-DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-TXO32-S3-33-200-BN-TR
Kuvaus
XTAL OSC TCXO 20MHZ 3.3V SNW
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 MHz TCXO Leikattu siniaalto Oskillaattori 3,3V 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±280ppb
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virta - syöttö (maks.)
3mA
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,039" (1,00mm)