ECS-TXO-32CSMV-260-AN-TR
DigiKeyn tuotenumero
50-ECS-TXO-32CSMV-260-AN-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
50-ECS-TXO-32CSMV-260-AN-CT-ND - Cut Tape (CT)
50-ECS-TXO-32CSMV-260-AN-DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-TXO-32CSMV-260-AN-TR
Kuvaus
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ CLPSNW
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
26 MHz TCXO Leikattu siniaalto Oskillaattori 1,7V – 3,465V 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECS-TXO-32CSMV-260-AN-TR -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
1,7V – 3,465V
Valm.
Taajuuden vakaus
±500ppb
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virta - syöttö (maks.)
2mA
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)