ECS-TXO-20CSMV4-384-AY-TR
DigiKeyn tuotenumero
50-ECS-TXO-20CSMV4-384-AY-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
50-ECS-TXO-20CSMV4-384-AY-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
50-ECS-TXO-20CSMV4-384-AY-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-TXO-20CSMV4-384-AY-TR
Kuvaus
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ CLPSW
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
38.4 MHz TCXO Leikattu siniaalto Oskillaattori 1,8V, 2,5V, 3,3V 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
1,8V, 2,5V, 3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±500ppb
Sarja
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
2mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2x1,6)
Taajuus
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Lähtö
Leikattu siniaalto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)