ECS-MPI4040R4-6R8-R
DigiKeyn tuotenumero
XC2337TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC2337CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2337DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-MPI4040R4-6R8-R
Kuvaus
FIXED IND 6.8UH 2.4A 91 MOHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6.8 µH Suojattu Induktori 2.4 A 91mOhm 1816 (4540 metrinen)
EDA/CAD-mallit
ECS-MPI4040R4-6R8-R -mallit
DC-resistanssi (DCR)
91mOhm
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,175" pit. x 0,160" lev. (4,45mm x 4,06mm)
Virta - saturaatio (Isat)
3,2A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)