ECS-MPI4040R4-2R2-R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ECS-MPI4040R4-2R2-R |
Kuvaus | FIXED IND 2.2UH 3.9A 35 MOHM SMD |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 2.2 µH Suojattu Induktori 3.9 A 35mOhm 1816 (4540 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | ECS-MPI4040R4-2R2-R -mallit |
Kategoria | Suojakuori Suojattu |
Valm. | DC-resistanssi (DCR) 35mOhm |
Sarja | Luokitukset AEC-Q200 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Osan tila Vanhentunut | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Induktanssi | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Toleranssi ±20% | Pakkaus / kotelo 1816 (4540 metrinen) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Koko/mitat 0,175" pit. x 0,160" lev. (4,45mm x 4,06mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 5,7A | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,079" (2,00mm) |