ECS-MPI4040R4-220-R
DigiKeyn tuotenumero
XC2325TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC2325CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2325DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-MPI4040R4-220-R
Kuvaus
FIXED IND 22UH 1.3A 316 MOHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 µH Suojattu Induktori 1.3 A 316mOhm 1816 (4540 metrinen)
EDA/CAD-mallit
ECS-MPI4040R4-220-R -mallit
DC-resistanssi (DCR)
316mOhm
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,175" pit. x 0,160" lev. (4,45mm x 4,06mm)
Virta - saturaatio (Isat)
1,8A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)