ECS-MPI4040R2-1R0-R
DigiKeyn tuotenumero
XC2318TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC2318CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2318DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-MPI4040R2-1R0-R
Kuvaus
FIXED IND 1UH 4.6A 25 MOHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Induktori 4.6 A 25mOhm 1816 (4540 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECS-MPI4040R2-1R0-R -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
25mOhm
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Vanhentunut
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Induktanssi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toleranssi
±20%
Pakkaus / kotelo
1816 (4540 metrinen)
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,175" pit. x 0,160" lev. (4,45mm x 4,06mm)
Virta - saturaatio (Isat)
8,9A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,059" (1,50mm)