ECS-CTP-8.00-30-TR
DigiKeyn tuotenumero
50-ECS-CTP-8.00-30-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
50-ECS-CTP-8.00-30-CT-ND - Cut Tape (CT)
50-ECS-CTP-8.00-30-DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-CTP-8.00-30-TR
Kuvaus
CERAMIC RES 8.00MHZ 30PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 MHz Keraaminen Resonaattorit Sisäänrakennettu kondensaattori 30 pF ±0,3% 30 Ohms -40°C – 85°C Kiinnitys pintaan
Kategoria
Ominaisuudet
Sisäänrakennettu kondensaattori
Valmistaja
ECS Inc.
Kapasitanssi
30 pF
Sarja
Impedanssi
30 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tyyppi
Keraaminen
Pakkaus / kotelo
3-SMD, ei johtoa
Taajuus
8 MHz
Koko/mitat
0,236" pit. x 0,118" lev. (6,00mm x 3,00mm)
Taajuuden vakaus
±0,3%
Korkeus
0,067" (1,70mm)
Taajuustoleranssi
±0,5%