ECS-98.3-20-5PX-TR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ECS-98.3-20-5PX-TR |
Kuvaus | CRYSTAL 9.8304MHZ 20PF SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 8 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 9.8304 MHz ±30ppm Kiteet 20pF 50 Ohms HC-49/US |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | ECS-98.3-20-5PX-TR -mallit |
Kategoria | Kuormakapasitanssi 20pF |
Valm. | ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 50 Ohms |
Sarja | Käyttötila Fundamentaalinen |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -10°C – 70°C |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi MHz-kide | Pakkaus / kotelo |
Taajuus 9.8304 MHz | Koko/mitat 0,449" pit. x 0,189" lev. (11,40mm x 4,80mm) |
Taajuuden vakaus ±50ppm | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,169" (4,30mm) |
Taajuustoleranssi ±30ppm |