ECS-80-18-5P-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC681TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC681CT-ND - Cut Tape (CT)
XC681DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-80-18-5P-TR
Kuvaus
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 MHz ±30ppm Kiteet 18pF 60 Ohms HC-49/US
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECS-80-18-5P-TR -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
60 Ohms
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C
Taajuus
8 MHz
Koko/mitat
0,449" pit. x 0,189" lev. (11,40mm x 4,80mm)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,169" (4,30mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm