ECS-80-18-5P-TR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ECS-80-18-5P-TR |
Kuvaus | CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 8 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 8 MHz ±30ppm Kiteet 18pF 60 Ohms HC-49/US |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | ECS-80-18-5P-TR -mallit |
Kategoria | Kuormakapasitanssi 18pF |
Valm. | ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 60 Ohms |
Sarja | Käyttötila Fundamentaalinen |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -10°C – 70°C |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi MHz-kide | Pakkaus / kotelo |
Taajuus 8 MHz | Koko/mitat 0,449" pit. x 0,189" lev. (11,40mm x 4,80mm) |
Taajuuden vakaus ±50ppm | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,169" (4,30mm) |
Taajuustoleranssi ±30ppm |