ECS-80-18-30B-AGN-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC2709TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC2709CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2709DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-80-18-30B-AGN-TR
Kuvaus
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 MHz ±25ppm Kiteet 18pF 100 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECS-80-18-30B-AGN-TR -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
100 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
8 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (5x3,2)
Taajuuden vakaus
±30ppm
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Taajuustoleranssi
±25ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,033" (0,85mm)