ECS-5032MV-1250-CN-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC3099TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC3099CT-ND - Cut Tape (CT)
XC3099DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-5032MV-1250-CN-TR
Kuvaus
XTAL OSC XO 125MHZ HCMOS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
125 MHz XO (standardi) HCMOS Oskillaattori 1,6V – 3,6V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-5032MV-1250-CN-TR -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
1,6V – 3,6V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
40mA
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (5x3,2)
Taajuus
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,051" (1,30mm)