ECS-500-10-33-RTN-TR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ECS-500-10-33-RTN-TR |
Kuvaus | CRYSTAL 50.0000MHZ 10PF SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 50 MHz ±15ppm Kiteet 10pF 40 Ohms 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | ECS-500-10-33-RTN-TR -mallit |
Kategoria | Kuormakapasitanssi 10pF |
Valm. | ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 40 Ohms |
Sarja | Käyttötila Fundamentaalinen |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi MHz-kide | Pakkaus / kotelo |
Taajuus 50 MHz | Valmistajan laitepakkaus 4-SMD (3,2x2,5) |
Taajuuden vakaus ±20ppm | Koko/mitat 0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm) |
Taajuustoleranssi ±15ppm | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,031" (0,80mm) |