ECS-500-10-33-RTN-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC2551TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC2551CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2551DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-500-10-33-RTN-TR
Kuvaus
CRYSTAL 50.0000MHZ 10PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50 MHz ±15ppm Kiteet 10pF 40 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-500-10-33-RTN-TR -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
10pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
50 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±20ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±15ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)