ECS-480-10-37B2-RWN-TR
DigiKeyn tuotenumero
50-ECS-480-10-37B2-RWN-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
50-ECS-480-10-37B2-RWN-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
50-ECS-480-10-37B2-RWN-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-480-10-37B2-RWN-TR
Kuvaus
CRYSTAL 48 MHZ 10PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
48 MHz ±15ppm Kiteet 10pF 40 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-480-10-37B2-RWN-TR -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
10pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
48 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2x1,6)
Taajuuden vakaus
±15ppm
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuustoleranssi
±15ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)