ECS-.327-7-16-TR3 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ECS-.327-7-16-TR3 |
Kuvaus | CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 18 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 32.768 kHz ±20ppm Kiteet 7pF 90 kOhms 2-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | ECS-.327-7-16-TR3 -mallit |
Kategoria | ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 90 kOhms |
Valm. | Käyttötila Fundamentaalinen |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo |
Tyyppi kHz Crystal (äänirauta) | Valmistajan laitepakkaus 2-SMD (1,6x1) |
Taajuus 32.768 kHz | Koko/mitat 0,063" pit. x 0,039" lev. (1,60mm x 1,00mm) |
Taajuustoleranssi ±20ppm | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,020" (0,50mm) |
Kuormakapasitanssi 7pF |