ECS-.327-7-16-C-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC2842TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC2842CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2842DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-.327-7-16-C-TR
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±10ppm Kiteet 7pF 90 kOhms 2-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-.327-7-16-C-TR -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
90 kOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
kHz Crystal (äänirauta)
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (1,6x1)
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,039" lev. (1,60mm x 1,00mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)
Kuormakapasitanssi
7pF