ECS-.327-6-12RR-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC3096TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC3096CT-ND - Cut Tape (CT)
XC3096DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-.327-6-12RR-TR
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 6pF 50 kOhms 2-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-.327-6-12RR-TR -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 kOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
kHz Crystal (äänirauta)
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (2x1,2)
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)
Kuormakapasitanssi
6pF