ECS-.327-12.5-12QS-TR
DigiKeyn tuotenumero
50-ECS-.327-12.5-12QS-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
50-ECS-.327-12.5-12QS-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
50-ECS-.327-12.5-12QS-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-.327-12.5-12QS-TR
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-.327-12.5-12QS-TR -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
90 kOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Taajuus
32.768 kHz
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (2x1,2)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm)
Kuormakapasitanssi
12,5pF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)