ECS-3225SMV-120-FP-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC3168TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC3168CT-ND - Cut Tape (CT)
XC3168DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-3225SMV-120-FP-TR
Kuvaus
XTAL OSC XO 12MHZ HCMOS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,62V – 3,63V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-3225SMV-120-FP-TR -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
1,62V – 3,63V
Valm.
Taajuuden vakaus
±10ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
10mA
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)