ECS-3225MVQ-120-BP-TR
DigiKeyn tuotenumero
50-ECS-3225MVQ-120-BP-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
50-ECS-3225MVQ-120-BP-CT-ND - Cut Tape (CT)
50-ECS-3225MVQ-120-BP-DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-3225MVQ-120-BP-TR
Kuvaus
XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 MHz XO (standardi) HCMOS Oskillaattori 1,7V – 3,6V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-3225MVQ-120-BP-TR -mallit
Kategoria
Taajuuden vakaus
±50ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
10mA
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)
Lähtö
HCMOS
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
10µA
Syöttöjännite
1,7V – 3,6V