ECS-3225MVQ-120-BP-TR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ECS-3225MVQ-120-BP-TR |
Kuvaus | XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 14 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 12 MHz XO (standardi) HCMOS Oskillaattori 1,7V – 3,6V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | ECS-3225MVQ-120-BP-TR -mallit |
Kategoria | Taajuuden vakaus ±50ppm |
Valm. | Toimintalämpötila -40°C – 105°C |
Sarja | Virta - syöttö (maks.) 10mA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Luokitukset AEC-Q200 |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Pääresonaattori | Pakkaus / kotelo 4-SMD, ei johtoa |
Tyyppi | Valmistajan laitepakkaus 4-SMD (3,2x2,5) |
Taajuus | Koko/mitat 0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm) |
Aihealue Käyttöönotto/käytöstä poisto | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,047" (1,20mm) |
Lähtö HCMOS | Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.) 10µA |
Syöttöjännite 1,7V – 3,6V |