ECS-3225MV-320-CN-TR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ECS-3225MV-320-CN-TR |
Kuvaus | XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 32 MHz XO (standardi) HCMOS Oskillaattori 1,62V – 3,63V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | ECS-3225MV-320-CN-TR -mallit |
Kategoria | Syöttöjännite 1,62V – 3,63V |
Valm. | Taajuuden vakaus ±25ppm |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Virta - syöttö (maks.) 4mA |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Pääresonaattori | Pakkaus / kotelo 4-SMD, ei johtoa |
Tyyppi | Valmistajan laitepakkaus 4-SMD (3,2x2,5) |
Taajuus | Koko/mitat 0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm) |
Aihealue Käyttöönotto/käytöstä poisto | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,047" (1,20mm) |