ECS-320-10-36B2-CKM-TR
DigiKeyn tuotenumero
50-ECS-320-10-36B2-CKM-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
50-ECS-320-10-36B2-CKM-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
50-ECS-320-10-36B2-CKM-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-320-10-36B2-CKM-TR
Kuvaus
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32 MHz ±10ppm Kiteet 10pF 40 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kuormakapasitanssi
10pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
32 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2,5x2)
Taajuuden vakaus
±10ppm
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)