ECS-286.3-18-33-JGN-TR on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Abracon LLC
Varastossa: 45
Tekniset tiedot
28.63636 MHz ±20ppm Kiteet 18pF 40 Ohms 4-SMD, ei johtoa