ECS-286.3-12-33B2Q-JES-TR3 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ECS-286.3-12-33B2Q-JES-TR3 |
Kuvaus | CRYSTAL 28.63636 MHZ 12PF SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 28.63636 MHz ±20ppm Kiteet 12pF 35 Ohms 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 35 Ohms |
Valm. | Käyttötila Fundamentaalinen |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Luokitukset AEC-Q200 |
Taajuuden vakaus ±50ppm | Koko/mitat 0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm) |
Taajuustoleranssi ±20ppm | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,031" (0,80mm) |
Kuormakapasitanssi 12pF |