ECS-260-10-36B-CKY-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC3052TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC3052CT-ND - Cut Tape (CT)
XC3052DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-260-10-36B-CKY-TR
Kuvaus
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
26 MHz ±10ppm Kiteet 10pF 50 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-260-10-36B-CKY-TR -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
10pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
26 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2,5x2)
Taajuuden vakaus
±10ppm
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)