ECS-2520SMVQ-333.3-DS-TR
DigiKeyn tuotenumero
50-ECS-2520SMVQ-333.3-DS-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
50-ECS-2520SMVQ-333.3-DS-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
50-ECS-2520SMVQ-333.3-DS-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-2520SMVQ-333.3-DS-TR
Kuvaus
XTAL OSC XO 33.333MHZ HCMOS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33.333 MHz XO (standardi) HCMOS Oskillaattori 1,8V – 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Taajuuden vakaus
±20ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
10mA
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)
Lähtö
HCMOS
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
10µA
Syöttöjännite
1,8V – 3,3V