ECS-2520Q-33-260-DP-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC2814TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC2814CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2814DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-2520Q-33-260-DP-TR
Kuvaus
XTAL OSC XO 26.0000MHZ HCMOS SMD
Tarkka kuvaus
26 MHz XO (standardi) HCMOS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-2520Q-33-260-DP-TR -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±30ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virta - syöttö (maks.)
7mA
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)