ECS-2520Q-18-330-BS-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC2813TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC2813CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2813DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-2520Q-18-330-BS-TR
Kuvaus
XTAL OSC XO 33.0000MHZ HCMOS SMD
Tarkka kuvaus
33 MHz XO (standardi) HCMOS Oskillaattori 1,8V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-2520Q-18-330-BS-TR -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
1,8V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Virta - syöttö (maks.)
3mA
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)