ECS-2520Q-18-260-DP-TR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ECS-2520Q-18-260-DP-TR |
Kuvaus | XTAL OSC XO 26.0000MHZ HCMOS SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 14 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 26 MHz XO (standardi) HCMOS Oskillaattori 1,8V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | ECS-2520Q-18-260-DP-TR -mallit |
Kategoria | Syöttöjännite 1,8V |
Valm. | Taajuuden vakaus ±30ppm |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 105°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Virta - syöttö (maks.) 3mA |
Osan tila Aktiivinen | Luokitukset AEC-Q200 |
Pääresonaattori | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi | Pakkaus / kotelo 4-SMD, ei johtoa |
Taajuus | Valmistajan laitepakkaus 4-SMD (2,5x2) |
Aihealue Käyttöönotto/käytöstä poisto | Koko/mitat 0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm) |
Lähtö HCMOS | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,035" (0,90mm) |