ECS-2520MV-250-CN-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC2752TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC2752CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2752DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-2520MV-250-CN-TR
Kuvaus
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz XO (standardi) HCMOS Oskillaattori 1,6V – 3,6V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECS-2520MV-250-CN-TR -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
1,6V – 3,6V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
7mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2,5x2)
Taajuus
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)