ECS-250-12-33Q-JES-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC2151TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC2151CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2151DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-250-12-33Q-JES-TR
Kuvaus
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz ±20ppm Kiteet 12pF 40 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-250-12-33Q-JES-TR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Taajuus
25 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)
Kuormakapasitanssi
12pF