ECS-250-10-37B2-CTN-TR
DigiKeyn tuotenumero
50-ECS-250-10-37B2-CTN-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
50-ECS-250-10-37B2-CTN-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
50-ECS-250-10-37B2-CTN-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-250-10-37B2-CTN-TR
Kuvaus
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz ±10ppm Kiteet 10pF 50 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECS-250-10-37B2-CTN-TR -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
10pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
25 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2x1,6)
Taajuuden vakaus
±20ppm
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)